chariest سوریه بیانیه فرانسه آمریکا فرانسه

chariest: سوریه بیانیه فرانسه آمریکا فرانسه شیمیایی وزارت خارجه وزیر امور خارجه وزارت امور خارجه

گت بلاگز کردستان پرداخت بیش از 250 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کردستانی

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان از پرداخت بیش از 250 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان ساکن در روستاها و مناطق محروم اس

پرداخت بیش از 250 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کردستانی

به روایت گروه خبری گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ؛فرشید دنیا بین معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: با پرداخت این میزان تسهیلات سال گذشته در سطح روستاها و مناطق محروم استان هزار و 667 شغل ایجاد شد.

وی با بیان اینکه 100 نوع حرفه و شغل در این مناطق ایجاد شده است هست، افزود: 998 طرح دامپروری، 278 طرح کشاورزی و طرح های فرش بافی در این مناطق به ترتیب بیشترین درصد تسهیلات پرداخت شده است اشتغال در سال گذشته را به خود تخصیص داده شده است داده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان ادامه داد: در جهت تسهیل در حمل و نقل عمومی مناطق محروم و روستایی و همچنین ایجاد اشتغال در این مناطق، 45 دستگاه ماشین خاص حمل بار و مسافر به متقاضیان طرح های اشتغال به این مناطق واگذار شده است است.

عبارات مهم : اشتغال
وی افزود: همچنین بر اساس تفاهم نامه منعقد شده است با شرکت تراکتورسازی ایران، 74 دستگاه تراکتور با استفاده از تسهیلات اشتغال این نهاد به مددجویان این مناطق تحویل داده شد.
دنیا بین با بیان اینکه از دیگر خدمات این نهاد به مجریان طرح های خودکفایی بیمه سرمایه هست، ادامه داد: هم اکنون هزار و 900 نفر از مددجویان و مجریان طرح اشتغال ساکن در این مناطق به وسیله این نهاد بیمه تامین اجتماعی شده است اند.
هم اکنون 45 هزار خانوار کردستانی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوده و از حمایت ها و خدمات این نهاد بهره مند می شوند.

پرداخت بیش از 250 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کردستانی

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اشتغال | تسهیلات | امام خمینی | مناطق محروم | کمیته امداد | تسهیلات اشتغالزایی | شغل ایجادشد | طرح های اشتغال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog