chariest سوریه بیانیه فرانسه آمریکا فرانسه

chariest: سوریه بیانیه فرانسه آمریکا فرانسه شیمیایی وزارت خارجه وزیر امور خارجه وزارت امور خارجه

گت بلاگز اخبار حوادث آخر گروگان‌گیری 3‌ میلیاردتومانی

مردی که از سوی گروگان گیران با نشانه باج گیری سه میلیاردتومانی ربوده شده است بود، آزاد شد. محمدرضا کشور عزیزمان ایران نژاد، فرمانده انتظامی سیرجان، گفت: مطلع ش

آخر گروگان گیری 3 میلیاردتومانی

عبارات مهم : سیرجان

مردی که از سوی گروگان گیران با نشانه باج گیری سه میلیاردتومانی ربوده شده است بود، آزاد شد. محمدرضا کشور عزیزمان ایران نژاد، فرمانده انتظامی سیرجان، گفت: مطلع شدیم که فردی 49ساله در زیدآباد مفقود شده است است و خانواده او اطلاع دادند وی به باغ کشاورزی خود واقع در جعفرآباد زیدآباد می رفته و معمولا تا بعد از اذان مغرب برمی گشته، ولی الان مفقود هست. فرمانده انتظامی سیرجان ادامه داد: خانواده این شهروند سیرجانی باغ را کامل جست وجو کرده و حتی به بیمارستان ها هم سر زده بودند، ولی اطلاعی از مرد 49ساله به دست نیامده بود تا اینکه پلیس را در جریان گذاشتند.

آخر گروگان‌گیری 3‌ میلیاردتومانی

وی تصریح کرد: تحقیقات فنی پلیس شروع شد ولی چون گروگان گیران هیچ تماسی برقرار نکرده بودند، سرنخی در دست نداشتیم تا اینکه یکی از کارگران حاضر در محل سرنخی در اختیار پلیس گذاشت، ولی فقط مشخص بود که یک خودروی پژو از محل باغ خارج شده است و دیگر هیچ نشانه دقیق تری نبود. کشور عزیزمان ایران نژاد بیان کرد: تحقیقات اطلاعاتی پلیس به شکل شبانه روزی تا روز جمعه گذشته ادامه یافت تا اینکه با دستگیری یک فرد افغان در سیرجان سرنخ خوبی به دست آمد و مأموران پلیس آگاهی توانستند رد گروگان گیران را در یکی از شهرستان های هم جوار به دست آورند.

وی اذعان کرد: بلافاصله اکیپی از مأموران پلیس راهی آن شهر شدند و محل حضور فرد به گروگان گرفته را شناسایی کردند و در عملیاتی ضربتی دیگر اعضای باند که آنها هم از اتباع بیگانه هستند را دستگیر و شهروند سیرجانی را آزاد کردند. فرمانده انتظامی سیرجان گفت: گروگان گیران قصد برقراری ارتباط با خانواده این شهروند در روزهای آینده و درخواست مبلغ سه میلیارد تومان را داشتند که در عملیات پلیس دستگیر و بازداشت شدند.

مردی که از سوی گروگان گیران با نشانه باج گیری سه میلیاردتومانی ربوده شده است بود، آزاد شد. محمدرضا کشور عزیزمان ایران نژاد، فرمانده انتظامی سیرجان، گفت: مطلع ش

شرق

واژه های کلیدی: سیرجان | تحقیقات | خانواده | گروگان گیری | فرمانده انتظامی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog